فرشافرش،اولین پلتفرم آنلاین اختصاصی فرش دستباف ایرانی

کاربر گرامی با عرض پوزش به اطلاع می رساند، فرشافرش جهت ارائه خدمات با کارایی بیشتر و مفیدتر، در حال بهبود فرآیندهای اجرایی می باشد. به همین منظور تا اطلاع ثانوی از ارائه خدمات معذور می باشد.

نکات قابل توجه در میزان مسئولیت‏های فرشافرش

 1. در فرشافرش خریداران و فروشندگان فرش مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروش، فرشافرش هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند مگر اینکه مستقیما از سایت فرشافرش درخواست مشاوره در خرید داشته باشند.
 2. هرگونه استفاده از سایت فرشافرش به معنی پذیرفتن شرایط، مقررات و ضوابط مندرج در این سایت است. فرشافرش هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از اطلاعات منتشر شده مربوط به معرفی فروشندگان و مشخصات فرش استفاده می‌کنند.
 3. این معرفی در قالب نام و مشخصات فروشگاه، مالک و آدرس و تلفن و مشخصات فرش می باشد که البته با تایید مالک یا مالکان فروشگاه صورت می گیرد. همچنین فروشگاه ها می توانند با ارائه اطلاعات تکمیلی به فرشافرش به معرفی تنوع محصولات فرش دستباف خود بپردازند تا مشتری بتواند به خوبی تصمیم بگیرد که کدام فروشگاه یا کدام فرش از فروشگاه را برای خرید خود انتخاب نماید.
 4. مسئولیت استفاده از اطلاعات صفحات معرفی فروشگاه های فرش بر عهده خریدار است و فرشافرش هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از اطلاعات این سایت ندارد.
 5. کلیه مسئولیت های حقوقی و قانونی مربوط به مشخصات فرش های ارائه شده به سایت فرشافرش و یا به خریداران از قبیل ابعاد، رج شمار، اصالت، سلامت بافت و قیمت و سایر اظهارات به عهده فروشگاه های فرش یا فروشندگان می باشد.
 6. فرشافرش در قبال محتوا، فعالیت‏ها یا عدم فعالیت‏هایی که فروشگاه ها به سایت ارسال کرده‏اند، هیچ مسئولیتی نمی‏پذیرد.
 7. فرشافرش در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی کند.
 8. هیچ کنترلی روی کالای تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از اطلاعات مربوط به مشخصات فرش های ارائه شده به سایت فرشافرش و یا به خریداران از قبیل کیفیت و اصالت بافت، ابعاد، رج شمار، سلامت بافت و قیمت و سایر اظهارات به عهده فروشگاه های فرش یا فروشندگان می باشد. درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در صفحات معرفی فروشگاه های فرش به آن‏ها اشاره شده، هیچ مسئولیتی بر واقعیت یا صحت مضامین فروشگاه ها نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به قیمت و سایر موارد با خود خریداران است. صفحات معرفی فروشگاه فرش دستباف صرفاً محلی برای معرفی و ارائه آدرس این فروشگاه ها است.
 9. فرشافرش هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از- مستقیم یا غیر مستقیم- ناتوانی شما در استفاده از سایت، خدمات یا ابزارهایمان را نمی‏پذیرد.
 10. صحبت‌های کاربران صرفاً باید مربوط به آگهی خاص و در خصوص ارائه و یا دریافت فرش و خدمات مورد اشاره باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست.
 11. از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام و بازدید و بررسی فرش مورد معامله وجود داشته باشد.
 12. هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.
 13. اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.
 14. در صورت امکان، پس از خرید کالا فاکتور معتبر از فروشنده دریافت کنید.
 15. در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم.
 16. بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.
 17. در مورد خرید فرش بهتر است درخواست فاکتور خرید و بسته‌بندی را از فروشنده داشته باشید.
 18. بهتر است قبل از تحویل کالا در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.
 19. در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.
 20. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

پیام پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

پیام فرشافرش :

نیازمندی فرشافرش هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.