فرشافرش،اولین پلتفرم آنلاین اختصاصی فرش دستباف ایرانی

کاربر گرامی با عرض پوزش به اطلاع می رساند، فرشافرش جهت ارائه خدمات با کارایی بیشتر و مفیدتر، در حال بهبود فرآیندهای اجرایی می باشد. به همین منظور تا اطلاع ثانوی از ارائه خدمات معذور می باشد.

فرشافرش

پلتفرمی جهت بازاریابی دیجیتال فرش های دستباف

فرشافرش تلاش دارد با معرفی فرش دستباف به عنوان یکی از ارکان اصلی هنر فاخر ایرانی، خرید و فروش این کالای زیبا را تسهیل و در صنعت بافت و توزیع آن ایجاد رونق نماید. این مهم با افزایش آگاهی خریداران و هدایت و تشویق آنها به سمت خرید و سرمایه گذاری در فرش دستباف از یک سو و به معرض دید و خرید قرار دادن فرش فروشگاه ها و کارگاه های فرش از سوی دیگر می باشد.

فرشافرش ابتدا فروشندگاه فرش دستباف را معرفی می کند و فرش های آنها را در صفحات آن فروشگاه قرار می دهد. مشخصات فرش و قیمت آن توسط فروشگاه اعلام می گردد. آدرس و مشخصات فروشگاه در سایت قرار داده می شود. خریدار پس از بررسی فرش های فروشگاه های مختلف، و پس از انتخاب فرش، مستقیما به فروشگاه مراجعه و با دیدن فرش و انجام مذاکرات نسبت به خرید فرش شخصا اقدام می نماید. در این فرایند، فرشافرش هیج دخالتی در معامله طرفین نداشته و بالطبع هیچ مسئولیتی نیز در این مورد را نمی پذیرد.

ممکن است خریدار تمایل داشته باشد که فرشافرش به عنوان کارشناس کیفیت و قیمت فرش را بررسی و به خریدار در خریدی درست و با کیفیت مورد ادعا با قیمتی منصفانه یاری کند. در این حالت فرشافرش به عنوان یار و همراه خریدار بوده و با توجه به سطح مشاوره، مسئولیت در معامله را می پذیرد.

دار قالی

امکان بازدید از فرش های دستباف فروشگاه های شهر تهران

فرشافرش امکان بازدید از فرش های دستباف فروشگاه های شهر تهران را به صورت آنلاین را برای همه علاقه مندان و خریداران این هنر زیبا و ملی، ایجاد کرده است.

فرشافرش با یاری جستن از فناوری های اطلاعات، امکان بازدید اینترنتی را برای دوستداران محصول هنری فرش دستباف فراهم آورده و از این راه ارزش آفرینی می کند. ارزش آفرینی با صرفه جویی در وقت و هزینه با امکان مشاهده و جستجو در میان فرش های فروشگاه های شهر تهران با تنوع طرح، نقش، رنگ، اندازه، تراکم گره ها، و مناطق مختلف کشور.

در سایت فرشافرش می توانید فرش های دستباف را با بهترین کیفیت جستجو کنید و با بهترین قیمت خرید کنید.

وسیع ترین انتخاب از میان فرش های دستباف با کیفیت

این امکان برای شما وجود دارد که از میان تعداد قابل توجهی فرش دستباف در طرح و نقش ها و اندازه های مختلف، فرش مورد پسند خود را انتخاب کنید. طیف گسترده فرش های دستباف از فرش های کلاسیک گرفته تا فرش های مدرن و ابریشمی در دید جستجوگر شما قرار گرفته است. سایت فرشافرش گستره ای از تنوع فرش های دستباف را در در اختیار شما قرار می دهد که در هیچ کجای دیگر نخواهید یافت.

بافنده فرش

فرش های با کیفیت با بهترین قیمت

فرشافرش با جمع آوری و دسته بندی فرش های فروشگاه های فرش معتبر طیف وسیعی از فرش های با کیفیت را در معرض دید و ارزیابی شما قرار می دهد تا هرکدام پسند شما واقع شد بتوانید با قیمت مناسب تهیه کنید.

انتخاب بهتر با دانش بیشتر

در تلاشیم تا با گردآوری دانش فرش دستباف و عرضه آن به علاقمندان در قالب دانستنی های فرش شما را در خرید و انتخاب فرش دستباف با کیفیت و با قیمت مناسب راهنمایی کنیم.

مهمترین نکته برای ما این است که به شما در خرید فرش کمک کنیم تا انتخاب بهتری داشته و رضایت بیشتری از خریدتان داشته باشید . فرشافرش در فرایند خرید شما از فروشگاه های فرش هیچ دخالتی نداشته و هیچ انتفاعی از خرید شما ندارد. لذا ضروری است که پس از انتخاب فرش به فروشگاه مورد نظر بروید و پس از بازدید از نزدیک و پسندتان و با مسئولیت خودتان، خرید خود را انجام دهید.