فرشافرش،اولین پلتفرم آنلاین اختصاصی فرش دستباف ایرانی

کاربر گرامی با عرض پوزش به اطلاع می رساند، فرشافرش جهت ارائه خدمات با کارایی بیشتر و مفیدتر، در حال بهبود فرآیندهای اجرایی می باشد. به همین منظور تا اطلاع ثانوی از ارائه خدمات معذور می باشد.

کارشناسی فرش دستباف و مشاوره قیمت در محل

با کارشناسی کامل و دقیق فرش دستباف آسوده خاطر معامله کنید

هزینه کل : تومان

بعد از ثبت درخواست با شما تماس گرفته خواهد شد

قوانین و مقررات

می توانید تلفنی درخواست کارشناسی فرش خود را ثبت کنید

فرشافرش،کارشناسی فرش دستباف و مشاوره قیمت در محل

کارشناسی فنی فرش دستباف در محل

کارشناسی کامل فنی فرش دستباف قیمت گذاری

به همراه نظارت کارشناسی جهت رفع عیوب احتمالی و قیمت گذاری فرش دستباف

همراه با گزارش کامل و مکتوب

قوانین و مقررات

می توانید تلفنی درخواست کارشناسی فرش خود را ثبت کنید

ثبت درخواست کارشناسی و دریافت بازه قیمت از فرشافرش

1

ثبت درخواست کارشناسی

ثبت درخواست کارشناسی از طریق سایت، تماس تلفنی با شماره ثابت 021 28421591 یا همراه فرشافرش 09104097074

2

حضور کارشناسی در محل

اعزام کارشناس در زمان و مکان مورد نظر شما

3

کارشناسی فرش و مشاوره قیمت

بررسی کلیه آیتم های موثر بر کیفیت و قیمت فرش و پیشنهادات جهت رفع ایرادات فنی فرش

4

ارائه گزارش کامل کارشناسی

ارائه گزارش کامل کارشناسی فنی و ارزیابی قیمتی فرش دستباف به‌روز

جزئیات کارشناسی تخصصی فرش دستباف در فرشافرش

نمونه نظرات برخی از مشتریانی که اخیراً از خدمات کارشناسی فرشافرش استفاده نموده اند

من برای منزل فرشی از یکی از فروشگاه های فرش به قیمت 130 میلیون تومان خریداری کردم که کارشناس فرشافرش قیمت آنرا حدود 65 میلیون اعلام نمود. یعنی فرش را 65 میلیون تومان گرانتر خریده بود. با آگاهی از قیمت واقعی فرش خریداری شده آنرا به فروشگاه برگردانده و پول خودم را پس گرفتم. با نتیجه خوبی که از کارشناسی یک فرش کسب کرده بودم کارشناسی 5 فرش را نیز به فرشافرش سپردم و سپس با آگاهی از قیمت روز و واقعی فرش هایم، توانستم آنها را با قیمت منصفانه بفروشم. خدمات فرشافرش مشکل مرا در خرید و فروش فرش دستباف برطرف نمود. بدلیل نتیجه خوبی که از خدمات فرشافرش بدست آوردم استفاده از خدمات فرشافرش را به صورت جدی به دیگران توصیه خواهم کرد تا هنگام خرید یا فروش دچار ضرر و زیان نشوند. برخورد کارشناس فرشافرش نیز بسیار محترمانه و عالی بود.

آقای نراقی - مشتری خانگی

خدمات کارشناسی فرشافرش بالاتر از حد انتظارم بود. نتجه کارشناسی مشکل مرا حل نمود. نحوه کارشناسی، آیتم هایی که بررسی و در گزارش ذکر شده و ارسال گزارش کامل به صورت pdf خیلی خوب بود. کارشناس به موقع آمد، وقت کافی گذاشت و رفتار کارشناس چه حضوری چه پای تلفن بسیار متین و محترمانه بود.

آقای مهینی - مشتری خانگی

خدمات کارشناسی فرشافرش خیلی خوب بود و من که بدنبال قیمت واقعی و روز فرش هایم بودم جوابم را گرفتم. خدمات کارشناسی فرشافرش را حتما به دیگران توصیه خواهم نمود. برخورد کارشناس خوب و عالی بود سر موقع آمد و هرزمان که تماس گرفتم پاسخگو بودند.

آقای شهسواری - مشتری خانگی

ویژگی های کارشناسان فرشافرش

1

دارای تحصیلات آکادمیک

کارشناسان فرشافرش با تحصیلات دانشگاهی در حوزه فرش دستباف، خیلی دقیق تر و درست تر از کار کارشناسی فرش را انجام می دهند.

2

دارای تجربه در صنعت فرش

کارشناسان فرشافرش علاوه بر اینکه دارای تحصیلات آکادمیک هستند دارای تجربه کافی در صنعت فرش دستباف نیز هستند.

3

به روز و آموزش دیده

کارشناسان فرشافرش جهت به روز بودن تحت آموزش های فرشافرش قرار می گیرند تا مطابق با استانداردهای کاری فرشافرش، کارشناسی به روز انجام دهند.

سوالات متداول کارشناسی و ارزیابی فرش دستباف

1.در کارشناسی فرش دستباف چه مواردی بررسی می شوند؟

کارشناسی یا ارزیابی فرشِ دستباف، شامل بررسی کامل وضعیت فنی فرش دستباف از نظر نو بودن، سلامتی فرش، بررسی وجود عیوب حین بافت، یا حین انبارداری و استفاده از فرش است. در کارشناسی فرش دستباف، وضعیت فنی بافت فرش بدقت مورد بررسی قرار می گیرد تا کیفیت بافت، چله و ریشه ها، پود، پرز، شیرازه، زنجیره، گلیم بافی و ... بررسی شود. اندازهگیری دقیق ابعاد فرش انجام می گیرد تا هرگونه کجی و اشکالات ناشی از دار و دارکشی، بافت فرش بدقت مشخص گردد. پس از تهیه گزارش فنی، پیشنهادات کارشناسی جهت مرمت و رفع عیوب احتمالی داده می شود همچنین ارزش گذاری قیمتی فرش بر اساس بازار همان شهر انجام و به مشتری اعلام می گردد.

2.چرا باید قبل از «خرید یا فروش» فرش دستباف آنرا کارشناسی نمود؟

قیمت: مهمترین دلیل برای کارشناسی فرش دستباف، «خرید یا فروش» فرش دستباف، به قیمت واقعی بازار و به روز فرش دستباف می باشد. قیمت واقعی فرش، بستگی به مشخصات فنی و هنری فرش دارد که شناسایی مشخصات فنی و هنری و ارزش گذاری فرش، مستلزم دانش و تخصص در حوزه فرش دستباف می باشد. کارشناسان فرشافرش دانش و تجربه لازم جهت ارزیابی و ارزش گذاری فرش دستباف را دارند و می توانند به عنوان مشاور، کمک به خرید یا فروش فرش دستباف، به قیمت واقعی فرش نمایند. تجربه فرشافرش نشان داده است که متاسفانه برخی از فروشندگان سودجو، گاه فرش دستباف را با دو تا پنج برابر قیمت واقعی فرش به مشتری فروخته اند که با کمک فرشافرش توانسته اند معامله خود را فسخ از ضرر و زیان جلوگیری کنند. کیفیت فنی فرش دستباف: کارشناسان فرشافرش با توجه به سلیقه و نیاز مشتری، می توانند وی را در یافتن و انتخاب فرشی با کیفیت مطلوب و متناسب با بودجه مشتری یاری کنند.

3.کارشناسی حضوری فرش دستباف چیست و هزینه های آنرا چقدر می باشد؟

در کارشناسی حضوری، کارشناس فرشافرش پس از هماهنگی با مشتری به آدرس مکانی که مشتری اعلام نموده در زمان مقرر می رود و کارشناسی فنی را انجام می دهد. گزارش فنی کامل و ارزش گذاری قیمت فرش بر مبنای نظرات کارشناسی و استعلام از بازار فرش دستباف، حداکثر دو روز پس از انجام کارشناسی به مشتری ارسال می گردد. هزینه این نوع کارشناسی در تهران 350 هزار تومان برای یک تخته فرش و برای دو تخته فرش 600 هزار تومان و برای سه تخته فرش800 هزار تومان و برای تعداد فرش های بیشتر 250 هزار تومان به ازای کارشناسی هر تخته فرش می باشد. در شهرهای دیگر با توجه به هزینه های ایاب و ذهاب ممکن است متفاوت باشد. جهت تعیین هزینه لطفا تماس بگیرید.

4.کارشناسی همراه چیست و هزینه های آنرا چقدر می باشد؟

در این نوع کارشناسی، مشتری جهت خرید فرش یا فرش های دستبافی که قبلا در فروشگاهی پسندیده است درخواست کارشناس همراه می کند یا جهت جستجو و خرید فرش از فروشگاه های فرش درخواست کارشناس همراه می کند. کارشناس پس از هماهنگی با مشتری، به همراه وی به فروشگاه یا فروشگاه های فرش رفته و به عنوان مشاور فنی و قیمتی فرش، مشاوره های لازم را به مشتری ارایه می دهد. هزینه این نوع کارشناسی برای ساعت اول 300 هزار تومان و برای ساعت های بعد هر ساعت 150 هزار تومان می باشد.

5.ارزش گذاری غیرحضوری فرش دستباف چیست و هزینه آن چقدر می باشد؟

در ارزش گذاری غیر حضوری فرش دستباف، مشتری مطابق با «دستورالعمل عکاس برداری از فرش دستباف» از فرش عکس برداری می نماید و با ارسال عکس و مشخصات فنی به فرشافرش، قیمت روز فرش تعیین و به مشتری اعلام می گردد. در این نوع کارشناسی، فرض بر این است که مشتری تخصص کافی در شناسایی و ارسال مشخصات فرش دستباف را دارد. بدیهی است که مسئولیت صحت مشخصات فنی فرش بر عهده مشتری است. این نوع کارشناسی بیشتر برای فرش تازه بافت و نو کاربرد دارد. این نوع کارشناسی، گزارش فنی ندارد و فقط قیمت به مشتری اعلام می شود. هزینه قیمت گذاری غیر حضوری فرش دستباف 50 هزار تومان به ازای هر تخته فرش می باشد.

6.کارشناسی فرش های خاص مانند فرش های نفیس، فرش های آنتیک و موزه ای چیست و هزینه آن چقدر می باشد؟

کارشناسی فرش های خاص و آنتیک ممکن است در دو مرحله صورت بگیرد. در مرحله نخست، شناسایی اولیه و تایید نفیس، آنتیک یا موزه ای بودن آن است و در مرحله بعد کارشناسِ مختص آن نوع فرش، جهت کارشناسی و ارزش گذاری فرش اعزام می گردد. هزینه های این نوع کارشناسی پس از بررسی های اولیه مشخص و به مشتری اعلام می شود.

7.آیا در صورت انصراف از درخواست کارشناسی فرش دستباف، باید هزینه ای پرداخت شود؟

در صورتیکه قبل از اعزام کارشناس به محل مورد نظر کنسلی به فرشافرش اعلام شود کل هزینه کارشناسی عودت داده می شود. در صورت اعزام کارشناس به محل مورد نظر و کنسل شدن سرویس کارشناسی، باید نصف مبلغ کارشناسی به‌عنوان هزینه کنسلی پرداخت شود.

8.محیط لازم برای کارشناسی فرش دستباف، باید چگونه باشد؟

o فرش مورد کارشناسی، باید به صورت تک و کامل پهن شده باشد. o حتی المقدور روی فرش جارو شده و تمیز باشد. o اشیایی مانند میز، چهارپایه، مبل و .... نباید بر روی فرش قرار داشته باشد. o محیط کارشناسی باید نور و فضای کافی جهت عکس برداری از کل فرش و عملیات کارشناسی را داشته باشد.

9.چگونه از سامانه فرشافرش درخواست کارشناسی بکنیم؟

در صورت تصمیم برای کارشناسی خودرو، در صفحه‌ی کارشناسی سامانه فرشافرش، درخواست خدمت کارشناسی خود را ثبت کنید، یا با شماره 02128421591 یا با همراه 09104097074 تماس بگیرید تا کارشناس فرشافرش در اسرع وقت به محل شما اعزام شود.

شهرهای تحت پوشش

کارشناسی فرش دستباف در تهران

کارشناسی فرش دستباف در تبریز

کارشناسی فرشافرش در شهر خود باشید

ثبت نام همکار
شبکه ملی دست بافته های داری و دستگاهی

شبکه ملی دست بافته های داری و دستگاهی

سایت فرشافرش نماینده رسمی و یکی از بازوهای بازاریابی «شبکه ملی دست بافته های داری و دستگاهی» می باشد. «شبکه ملی دست بافته های داری و دستگاهی» مشتریان را به کارگاه تولیدکنندگان و تولیدکنندگان را به خانه دوستاران و عاشقان هنر برده و آنان را با سلایق و نیازهای بازار آشنا می نماید. کلیه فعالیت های «شبکه ملی دست بافته های داری و دستگاهی» در چارچوب طرح " توسعه مشاغل خانگی" از جمله پروژه هایوزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعیبا اجرایسازمان ستفا جهاد دانشگاهیمی باشد.